Про компанію

Ми представляємо на українському кліматичному ринку повний спектр високоякісного обладнання для систем вентиляції та кондиціонування в будівлях і спорудах різного призначення від квартир до виробничих будівель.

Про компанію «Овекон Сервіс»

До Ваших послуг комплексне рішення задач: проектування систем вентиляції та кондиціонування, профессіональниймонтаж систем вентиляції та кондиціонування, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування та ремонт, виконувані власної сервісною службою. На всі види робіт є Ліцензії. Устаткування, що поставляється компанією «Овекон Сервіс», відноситься до вищого класу систем вентиляції та кондиціонування за своїми споживчими властивостями, надійності і економічності в експлуатації і відповідає Японським промисловим стандартам (JIS 8616) і стандартам Міжнародної Організації Стандартизації (ISO 9001). Відповідність цим стандартам дозволяє говорити про створення комфортного клімату в обслуговуваних приміщеннях.

Про пропоновані послуги

Співробітники компанії проведуть технічні консультації, підбір обладнання для систем побутової та промислової вентиляції, дотримуючись технічного завдання і побажань Замовника.
Проектний відділ займається розробкою проектної документації систем вентиляції та кондиціонування будь-якої складності, пропонуючи найбільш оптимальне для Вас інженерно-технічне та техніко-економічне рішення. Проект вентиляції та кондиціонування розробляється в індивідуальному порядку, при активному «участі» Клієнта для більш повного збігу Ваших побажань з кінцевим результатом. Монтаж вентиляції та кондиціонерів проводиться кваліфікованими фахівцями з використанням професійного інструменту. Монтаж промислової вентиляції та кондиціонування проводиться за проектами, як власним (виконаним нашої проектною групою), так і за проектом інших професійних організацій.

Досвід роботи

Компанія «Овекон Сервіс» має великий практичний досвід проектування, монтажу та експлуатації систем для створення штучного клімату. А, як відомо, чим багатша цей досвід, тим більш досконале рішення отримує замовник, тим вища ефективність його матеріальних вкладень. Сервісна служба компанії «Овекон Сервіс» проводить діагностику, ремонт і обслуговування систем вентиляції, кондиціонерів, теплових завіс та іншої кліматичної техніки від побутового спектру обладнання до промислових кліматичних установок.

Ліцензія

Компанія «Овекон Сервіс» має державну Ліцензію, що підтверджує право на виконання відповідних проектних, будівельно-монтажних, а також надання інжинірингових послуг.

Ми рекомендуємо

Перед початком проектних робіт запросити технічного фахівця компанії, який допоможе вам оптимально вибрати обладнання та схему розташування обладнання, розрахує приблизну вартість монтажу. Монтажні роботи проводяться кваліфікованими фахівцями з використанням професійного інструменту. Монтаж проводиться за проектами, як власним (виконаним нашої проектною групою), так і за проектом інших професійних організацій.

ТОВ «Овекон Сервіс» має державну ліцензію, що дозволяє проведення робіт і надання послуг з проектування, монтажу та введення в експлуатацію вентиляційних та опалювальних систем.

 
 

Контактна особа

Контакти

Овекон Сервис, 000
(основний офіс)

49128, Україна, Дніпропетровська, Днепропетровск, проспект Гагарина, будинок 115, офіс 4
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create